22.02.2024 / 18:00 h / 18:00H / Dom kulture
22.02.2024 - 24.02.2024 / 18:00H / Kazalište Antonio Gandusio
22.02.2024 - 24.02.2024 / 20:00H / Kazalište Antonio Gandusio
24.02.2024 - 28.02.2024 / 18:00H / Kazalište Antonio Gandusio
27.02.2024 / 10:30 h / 10:30H / Kazalište Antonio Gandusio
27.02.2024 - 28.02.2024 / 18:00H / Kazalište Antonio Gandusio
28.02.2024 / 10:00 h / 10:00H / Kazalište Antonio Gandusio
29.02.2024 / 20:00 h / 20:00H / Kazalište Antonio Gandusio

1. NATJEČAJI

  1. OBAVIJEST I UPUTE PODNOSITELJIMA PRIJAVE NA NATJEČAJ REFERENTA OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  2. NATJEČAJ ZA PRIJAM U RADNI ODNOS - REFERENT OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  3. ODLUKA O PRIJEMU U RADNI ODNOS - REFERENT OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  4. NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA RADNO MJESTO VODITELJ FINANCIJSKOG I RAČUNOVODSTVENOG POSLOVANJA
  5. OBAVIJEST I UPUTE PODNOSITELJIMA PRIJAVE NA NATJEČAJ
  6. ODLUKA O PRIJEMU U RADNI ODNOS NA RADNO MJESTO VODITELJ FINANCIJSKOG I RAČUNOVODSTVENOG POSLOVANJA
  7. NATJEČAJ ZA IZBOR RAVNATELJA PUČKOG OTVORENOG UČILIŠTA GRADA ROVINJA-ROVIGNO
  8. NATJEČAJ ZA PRIJAM U RADNI ODNOS - KUĆNI MAJSTOR-TEHNIČAR
  9. OBAVIJEST I UPUTE PODNOSITELJIMA PRIJAVE NA NATJEČAJ - KUĆNI MAJSTOR-TEHNIČAR
  10. NATJEČAJ ZA PRIJAM U RADNI ODNOS - REFERENT OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  11. OBAVIJEST I UPUTE PODNOSITELJIMA PRIJAVE NA NATJEČAJ - REFERENT OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  12. ODLUKA O PRIJEMU U RADNI ODNOS NA RADNO MJESTO REFERENT OPĆIH POSLOVA I ZAŠTITE OSOBNIH PODATAKA
  13. ODLUKA O PRIJEMU U RADNI ODNOS NA RADNO MJESTO KUĆNI MAJSTOR-TEHNIČAR

2. OPĆI AKTI I PRAVILNICI

  1. IZMJENA STATUTA (06.11.2017.)
  2. IZMJENE I DOPUNE STATUTA (23.02.2015.)
  3. STATUT 
  4. OPĆI AKT IZ PODRUČJA ZAŠTITE OD POŽARA
  5. PRAVILNIK O ZAŠTITI I OBRADI ARHIVSKOG I REGISTRATURNOG GRADIVA
  6. PRAVILNIK O PROVEDBI JEDNOSTAVNE NABAVE
  7. POSLOVNIK O RADU UPRAVNOG VIJEĆA
  8. PRAVILNIK O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA
  9. PRAVILNIK O KORIŠTENJU SUSTAVA VIDEO-NADZORA
  10. PROCEDURA O BLAGAJNIČKOM POSLOVANJU
  11. PROCEDURA IZDAVANJA I OBRAČUNA PUTNIH NALOGA
  12. ODLUKA O PRAVILIMA SLIJEDNOSTI NUMERIČKIH BROJEVA RAČUNA, POSLOVNIM PROSTORIMA, OZNAKAMA NAPLATE, OZNAČAVANJU OPERATERA NA MJESTIMA PLAĆANJA GOTOVINOM 01.01.2013
  13. ODLUKA O BLAGAJNIČKOM MAKSIMUMU 01.01.2013
  14. PROCEDURA ZAPRIMANJA PROVJERE I PLAĆANJA RAČUNA 27.06.2023.
  15. PROCEDURA STVARANJA UGOVORNIH OBVEZA U POU ROVINJ-ROVIGNO 27.06.2023.
  16. PROCEDURA NAPLATE PRIHODA 24.06.2016
  17. ODLUKA O KORIŠTENJU SLUŽBENOG VOZILA 05.03.2020.
  18. ODLUKA O KORIŠTENJU SLUŽBENIH MOBILNIH TELEFONA 16.06.2020.
  19. ODLUKA O OSTVARENJU I KORIŠTENJU VLASTITIH PRIHODA 26.06.2020
  20. VIII. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 06.10.2023.
  21. VII. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 21.11.2022.
  22. PROČIŠĆENI TEKST PRAVILNIKA O SISTEMATIZACIJI 05.07.2022. 
  23. VI. IZMJENE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 28.12.2021.
  24. V. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 21.02.2020.
  25. IV. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 30.12.2019.
  26. III. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 06.10.2017.
  27. II. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 12.07.2016.
  28. I. IZMJENE I DOPUNE PRAVILNIKA O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 27.01.2016.
  29. PRAVILNIK O UNUTARNJEM USTROJSTVU I SISTEMATIZACIJI RADNIH MJESTA 18.11.2014.
  30. IV. IZMJENE PRAVILNIKA O RADU 21.11.2022.
  31. III. IZMJENE PRAVILNIKA O RADU 21.11.2022.
  32. II. IZMJENE PRAVILNIKA O RADU 09.08.2022.
  33. PROČIŠĆENI TEKST PRAVILNIKA O RADU 05.07.2022.
  34. I. IZMJENE PRAVILNIKA O RADU 20.05.2022.
  35. PRAVILNIK O RADU 24.01.2022.

3. PRISTUP INFORMACIJAMA

Obavijest o načinu ostvarivanja prava na pristup informacijama možete pročitati ovdje.

  1. ODLUKA O IMENOVANJU SLUŽBENIKA ZA INFORMIRANJE
  2. OBRAZAC ZAHTJEVA ZA PRISTUP INFORMACIJAMA
  3. OBRAZAC ZAHTJEVA ZA PONOVNU UPORABU INFORMACIJA
  4. OBRAZAC ZAHTJEVA ZA DOPUNU ILI ISPRAVAK INFORMACIJE
  5. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2016. GODINU (PDF) (CSV)
  6. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2017. GODINU (PDF) (CSV)
  7. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2018. GODINU (PDF) (CSV)
  8. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2019. GODINU (PDF) (CSV)
  9. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2020. GODINU (PDF) (CSV)
  10. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2021. GODINU (PDF) (CSV)
  11. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2022. GODINU (PDF) (CSV)
  12. IZVJEŠĆE O PROVEDBI ZAKONA O PRAVU NA PRISTUP INFORMACIJAMA ZA 2023. GODINU (PDF) (CSV

4. INFORMACIJE O TROŠENJU SREDSTAVA

  1. 2024. GODINA (SIJEČANJ) (VELJAČA) (OŽUJAK) (TRAVANJ) (SVIBANJ) (LIPANJ) (SRPANJ) (KOLOVOZ) (RUJAN) (LISTOPAD) (STUDENI) (PROSINAC) 

5. PLANOVI I IZVJEŠĆA O RADU

  1. BILJEŠKE 2014
  2. PLAN NABAVE 2015
  3. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2014.
  4. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2014.
  5. FINANCIJSKI PLAN - GRAD I VELIKI KORISNICI (2015.)
  6. FINANCIJSKI PLAN ZA 2016. GODINU
  7. BILJEŠKE 2015
  8. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2015
  9. PLAN NABAVE 2016
  10. OBAVIJEST 20.11.2015.
  11. STRATEŠKI PLAN 2014. - 2018.
  12. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2015.
  13. PLAN NABAVE ROBA, RADOVA I USLUGA ZA 2017. GODINU
  14. FINANCIJSKI PLAN 2017. I PROJEKCIJE 2018. I 2019.g.
  15. OBRAZLOŽENJE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2017.GODINU
  16. REBALANS FINANCIJSKOG PLANA ZA 2017.GODINU
  17. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2016
  18. BILJEŠKE 2016
  19. FINANCIJSKI PLAN 2018. I PROJEKCIJE 2019. I 2020.g.
  20. OBRAZLOŽENJE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2018.GODINU
  21. PLAN NABAVE 2018
  22. DOPUNA FINANCIJSKOG PLANA ZA 2018. I PROJEKCIJA 2019. I 2020. GODINE
  23. OBRAZLOŽENJE DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2018. GODINU
  24. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2017
  25. BILJEŠKE 2017
  26. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2016. GODINU
  27. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2017. GODINU
  28. IZMJENA PLANA NABAVE ROBA, RADOVA I USLUGA ZA 2018. GODINU
  29. FINANCIJSKI PLAN 2018. - IZMJENE
  30. FINANCIJSKI PLAN 2018. - IZMJENE II
  31. FINANCIJSKI PLAN ZA 2019. GODINU
  32. OBRAZLOŽENJE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2019. GODINU
  33. PLAN NABAVE ZA 2019. GODINU
  34. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2018
  35. BILJEŠKE 2018
  36. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2018. GODINU
  37. I IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE POUR-A ZA 2019. GODINU
  38. I IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA 2019
  39. II IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE POUR-A ZA 2019
  40. III IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE POUR-A ZA 2019
  41. II IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA 2019
  42. FINANCIJSKI PLAN 2020
  43. PLAN NABAVE ZA 2020. GODINU
  44. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2019
  45. BILJEŠKE 2019
  46. IZVJEŠĆE O RADU ZA 2019. GODINU
  47. I IZMJENA FINANCIJSKOG PLANA ZA 2020. GODINU
  48. I IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2020. GODINU
  49. II IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2020. GODINU
  50. FINANCIJSKI PLAN 2021 / I IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA 2021.
  51. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2020
  52. BILJEŠKE 2020 / POTVRDA O PREDAJI IZVJEŠTAJA / REFERENTNA STRANICA
  53. PLAN NABAVE ZA 2021. GODINU
  54. PLAN NABAVE ZA 2022. GODINU
  55. FINANCIJSKI PLAN ZA 2022. I PROJEKCIJE ZA 2023. I 2024. GODINU
  56. FINANCIJSKI ISVJEŠTAJ 2021
  57. BILJEŠKE 2021POTVRDA O PREDAJI IZVJEŠTAJA / REFERENTNA STRANICA
  58. I IZMJENE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2022.
  59. II IZMJENE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2022.
  60. PLAN NABAVE ZA 2023. GODINU
  61. FINANCIJSKI PLAN ZA 2023 I POJEKCIJE ZA 2024. I 2025. GODINU
  62. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2022
  63. BILJEŠKE 2022 / POTVRDA O PREDAJI IZVJEŠTAJA / REFERENTNA STRANICA
  64. I IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2023.
  65. II IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2023.
  66. I IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2023. GODINU
  67. II IZMJENE I DOPUNE FINANCIJSKOG PLANA ZA 2023. GODINU
  68. III IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE ZA 2023.
  69. FINANCIJSKI PLAN ZA 2024. GODINU I PROJEKCIJE ZA 2025. I 2026. GODINU
  70. PLAN NABAVE ZA 2024. GODINU
  71. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ 2023
  72. BILJEŠKE 2023 / POTVRDA O PREDAJI IZVJEŠTAJAREFERENTNA STRANICA

6. UPRAVNO VIJEĆE

Članovi Upravnog vijeća su:
Nataša Stojanov Dellabernardina - predsjednica
Iva Matić - članica
Lana Juričić - članica

1. SJEDNICE UPRAVNOG VIJEĆA

Sjednice iz 2023. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 24.01.2023.
II sjednica Upravnog vijeća - 14.02.2023.
III sjednica Upravnog vijeća - 14.03.2023.
IV sjednica Upravnog vijeća - 06.04.2023.
V sjednica Upravnog vijeća - 24.05.2023.
VI sjednica Upravnog vijeća - 27.06.2023.
VII sjednica Upravnog vijeća - 06.07.2023.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 28.07.2023.
IX sjednica Upravnog vijeća - 19.09.2023.
X. sjednica Upravnog vijeća - 06.10.2023.
XI. sjednica Upravnog vijeća - 28.12.2023.

Sjednice iz 2022. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 24.01.2022.
II sjednica Upravnog vijeća - 18.02.2022.
III sjednica Upravnog vijeća - 22.03.2022.
IV sjednica Upravnog vijeća - 06.04.2022.
V sjednica Upravnog vijeća - 21.04.2022.
VI sjednica Upravnog vijeća - 20.05.2022.
VII sjednica Upravnog vijeća - 14.06.2022.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 05.07.2022.
I konstituirajuća sjednica Upravnog vijeća - 11.07.2022.  
II sjednica Upravnog vijeća - 25.07.2022. 
III sjednica Upravnog vijeća - 09.08.2022. 
IV sjednica Upravnog vijeća - 02.09.2022. 
V sjednica Upravnog vijeća - 20.09.2022. 
VI sjednica Upravnog vijeća - 06.10.2022. 
VII sjednica Upravnog vijeća - 08.11.2022. 
VIII sjednica Upravnog vijeća - 21.11.2022. 
IX sjednica Upravnog vijeća - 30.12.2022. 

Sjednice iz 2021. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 27.01.2021.
II sjednica Upravnog vijeća - 12.02.2021.
III sjednica Upravnog vijeća - 19.03.2021.
IV sjednica Upravnog vijeća - 08.04.2021.
V sjednica Upravnog vijeća - 08.07.2021.
VI sjednica Upravnog vijeća - 02.09.2021.
VII sjednica Upravnog vijeća - 13.09.2021.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 07.10.2021.
IX sjednica Upravnog vijeća - 14.12.2021.
X sjednica Upravnog vijeća - 30.12.2021.

Sjednice iz 2020. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 27.01.2020.
II sjednica Upravnog vijeća - 10.02.2020.
III sjednica Upravnog vijeća - 21.02.2020.
IV sjednica Upravnog vijeća - 02.03.2020.
V sjednica Upravnog vijeća - 24.03.2020.
VI sjednica Upravnog vijeća - 05.05.2020.
VII sjednica Upravnog vijeća - 26.05.2020.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 09.06.2020.
IX sjednica Upravnog vijeća - 26.06.2020.
X sjednica Upravnog vijeća - 08.07.2020.
XI sjednica Upravnog vijeća - 11.09.2020.
XII sjednica Upravnog vijeća - 08.10.2020.
XIII sjednica Upravnog vijeća - 29.10.2020.
XIV sjednica Upravnog vijeća - 28.12.2020.

Sjednice iz 2019. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 28.01.2019.
II sjednica Upravnog vijeća - 05.02.2019.
III sjednica Upravnog vijeća - 04.03.2019.
IV sjednica Upravnog vijeća - 08.04.2019.
V sjednica Upravnog vijeća - 06.05.2019.
VI sjednica Upravnog vijeća - 24.05.2019.
VII sjednica Upravnog vijeća - 08.07.2019.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 27.08.2019.
IX sjednica Upravnog vijeća - 16.09.2019.
X sjednica Upravnog vijeća - 25.09.2019.
XI sjednica Upravnog vijeća - 30.09.2019.
XII sjednica Upravnog vijeća - 07.11.2019.
XIII sjednica Upravnog vijeća - 27.11.2019.
XIV sjednica Upravnog vijeća - 30.12.2019.

Sjednice iz 2018. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 26.01.2018.
II sjednica Upravnog vijeća - 22.02.2018.
III sjednica Upravnog vijeća - 06.04.2018.
IV sjednica Upravnog vijeća – 06.06.2018.
I (konstituirajuća) sjednica Upravnog vijeća – 06.07.2018.
II sjednica Upravnog vijeća – 12.07.2018.

IV sjednica Upravnog vijeća - 14.09.2018.
V sjednica Upravnog vijeća - 04.10.2018.
VI sjednica Upravnog vijeća - 23.11.2018.
VII sjednica Upravnog vijeća - 27.12.2018.

Sjednice iz 2017. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 24.01.2017.
II sjednica Upravnog vijeća - 08.02.2017.
III sjednica Upravnog vijeća - 05.04.2017.
IV sjednica Upravnog vijeća - 04.07.2017.
V sjednica Upravnog vijeća - 16.08.2017.
VI sjednica Upravnog vijeća - 14.09.2017.
VII sjednica Upravnog vijeća - 28.09.2017.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 06.10.2017.
IX sjednica Upravnog vijeća - 19.10.2017.
X sjednica Upravnog vijeća - 06.11.2017.
XI sjednica Upravnog vijeća - 04.12.2017.
XII sjednica Upravnog vijeća - 27.12.2017.

Sjednice iz 2016. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 27.01.2016.
II sjednica Upravnog vijeća - 18.02.2016.
III sjednica Upravnog vijeća - 14.03.2016.
IV sjednica Upravnog vijeća - 17.04.2016.
V sjednica Upravnog vijeća - 07.07.2016.
VI sjednica Upravnog vijeća - 12.07.2016.
VII sjednica Upravnog vijeća - 16.08.2016.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 09.09.2016.
IX sjednica Upravnog vijeća - 22.09.2016.
X sjednica Upravnog vijeća - 07.10.2016.
XI sjednica Upravnog vijeća - 27.12.2016.

Sjednice iz 2015. godine

I sjednica Upravnog vijeća - 12.01.2015.
II sjednica Upravnog vijeća - 30.01.2015.
III sjednica Upravnog vijeća - 23.02.2015.
IV sjednica Upravnog vijeća - 09.03.2015.
V sjednica Upravnog vijeća - 02.04.2015.
VI sjednica Upravnog vijeća - 16.06.2015.
VII sjednica Upravnog vijeća - 09.07.2015.
VIII sjednica Upravnog vijeća - 14.07.2015.
IX sjednica Upravnog vijeća - 28.12.2015.

Partneri